Robotický mop

Súčasný moderný robotický mop je snom každej domácej gazdinky. Tie, ktoré nabrali odvahu a vymenili staré metly za tento skvelý výdobytok modernej doby zistili, že veľmi krátky čas sa robotický mop stáva nenahraditeľnou súčasťou domácnosti. Je to skvelý pomocník určený na všetky typy podláh cez dlaždice, linoleum, parkety alebo moderné PVC podlahy. Robotické mopy automaticky zametajú podlahu a stlačením tlačidla zametú prach a jemné nečistoty a to dokonca aj pod nábytkom.

Robotický mop dvadsiateho prvého storočia sa pohybuje samostatne po podlahe, zhromažďuje prach a nečistoty, ktoré zachytáva účinnými utierkami zo špeciálneho mikrovlákna. Veľkou výhodu súčasných robotických mopov je to, že zaručia tiché upratovanie a sú nastaviteľné na dve základné funkcie – zametanie a mokré stieranie. Poriadia si tak s drobnými nečistotami ako aj so zvieracími chlpmi, problém nemajú ani pri upratovaní popri stenách. Neodmysliteľnou výhodou je aj ľahká manipulácia, jednoduchá údržba a senzory, ktoré zabránia pádu zo schodov.

f

Najmodernejšie robotické vysávače majú v sebe zabudované senzory, ktoré pracujú na GPS princípe. Zaobstaraním robotického mopu získate na jednej strane dokonale upratané podlahy a na druhej strane čas, ktorý by ste inak trávili upratovaním, zametaním a umývaním podláh. Tento čas môžete využiť napríklad na sledovanie televízie, čítanie knihy alebo venovaním sa vášmu dieťaťu či partnerovi. Robotický mop nielenže poupratuje celý byt či dom, ale svojou prácou nenarušuje váš program. Zabudnite na rôzne metly, handry a mnoho rôznych prípravkov, ktorými ste sa snažili vyčistiť a vyleštiť vaše podlahy. Upratovanie nebolo ešte nikdy takého jednoduché. Odbremeňte sa od každodenných povinností a zaobstarajte si robotický mop. Upratovanie s robotickým mopom je ľahké, neúnavné a zábavné!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>