Irobot Braava 380 je špičkou vo svojej kategórii

Ešte než sa pustíme do konkrétneho predstavenia robotického vysávača Braava 380, povieme si niečo o robotických vysávačoch. Tie sa stali v posledných rokoch obrovským hitom z hľadiska upratovacích prostriedkov, doslova zvalcovali klasické ručné vysávače a neustále si ukrajujú trhový podiel na ich úkor. Má to niekoľko dôvodov – predovšetkým je ich používanie jednoduchšie, než v prípade klasických vysávačov. Tieto roboty stačí len nastaviť na určený čas a program, následne už všetko povysávajú bez vašej nutnej pomoci. No, a teraz poďme bližšie k vysávaču Braava 380.

Irobot Braava 380 predstavuje kvalitatívnu špičku vo svojej kategórii. Ide o tzv. mopovací vysávač, čiže je spojený aj s klasickým mopom a ešte kvalitnejšie tak vyčistí určený priestor. Rozhodne zaujímavé je to, že Braava 380 dokáže priestor mopovať ako na sucho, tak aj na vlhko. Toto môže byť vhodné pre ľudí, ktorí majú doma rôzne povrchy na podlahe. Napríklad linoleum je určite lepšie mopovať namokro, takú kamennú dlažbu už však odporúčame nasucho. Nabíja sa na nabíjacej stanici Turbo Charge, kde celý vysávač dokáže nabiť za dve hodiny, čo len ešte zvyšuje jeho atraktivitu v očiach zákazníkov. Pomer kvality, ceny a výkonu je v tomto prípade naozaj veľmi priaznivý. Momentálne je výhodou aj to, že irobot Braava 380 si môžete pohodlne objednať prostredníctvom internetu, nemusíte teda ísť do klasických kamenných obchodov. Veríme, že vás naša ponuka zaujala, a že taktiež využijete možnosť zakúpiť si tento kvalitný robotický vysávač. Nezabúdajte na to, že sa tak vaše upratovanie stane rýchlejšie a ešte jednoduchšie! Túto výhodu už objavili mnohí Slováci a s nadšením si tak užívajú možnosti, ktoré im robotické vysávače poskytujú. A že veru tých možností nie je málo, to potvrdzujú práve títo spokojní zákazníci.

f

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>